Ana Sayfa
  Odalarımız Hizmetlerimiz Aktivite Gezi Marmaris Konum
 
 

AKTİVİTELER
Marmaris koyunda birkaç windsurf, muz, hamburger vs. hizmeti veren su sporları merkezi bulabilirsiniz. Ama sezon sırasındaki rüzgar koşulları rüzgar sporlarına elverişli değildir.

Eğer rüzgar sporlarıyla ilgiliyseniz marmarise 28 km olan Gökova Körfezini öneririz. Sürekli dolmuş olması sebebiyle ulaşımı kolaydır.

Haziran-Ekim sonu arası rüzgar Gökova'da çok uygundur. 12-20 knot rüzgar sezon boyunca %95 garantilidir. Genellikle sabah 11'den akşam 6'ya kadar eser.

İlgilendiğiniz ya da katılmak istediğiniz aktivitelerle ilgili sorularınızı bekliyoruz. Turlara ya da kurslara katılımiçin 2 gün öncesinden rezervasyon gereklidir. Ücreti karşılığı günlük transferlerinizi organize edebiliriz.

WINDSURF
Sabah başlayan ve gün içinde artan sürekli rüzgarıyla Gökova her seviyedeki windsurfçüler için mükemel bir yer. 3 km uzunluğunda kum ve sığ plajı ile yeni başlayanlar için bir cennet. Ayrıca bütün motorlu sporların yasaklanmış olması ile son derece güvenli bir koy.

DALIŞ
Marmaris ve çevresin 52 adet dalış noktası mevcut. Gerek eğitimli dalgıçlar, gerekse yeni başlayanlar için çevre koylara düzenlenen pek çok dalış turu mevcut.

Teknelerde he türlü dalış donanımı bulunduğundan malzeme almanıza bile gerek yok. Klasik bir dalış turu ortalama 15-20 kişilik olarak yapılıyor. Alınan eğitimden sonra sertifikalı gözetmenler eşliğinde Marmaris'in berrak sularında ve muhteşem deniz altı ortamında dalış keyfi başlıyor.

Marmaris'in başlıca popüler dalış noktaları; Baca Mağarası, Sarı Mehmet Burnu, Keçi Adası Feneri, Hayıtlı Burnu, İnce Burnu Feneri, Abdi Reis Koyu, Yazıh Kayalıkları, Aksu Koyu, Kutuk Burnu ve Kadırga Burnu.

SU SPORLARI
Marmaris'in merkezinde İçmeler'e kadar sahil boyunca su sporları imkanı sunan pek çok tesis bulunmakta. Plaj boyunca deniz sörfü, su kayağı, deniz paraşütü, muz ve jet ski imkanları sunulmakta. Ayrıca Marmaris'in çevresinde de su sporları merkezleri mevcut.

Gokova Körfezi
Kitesurf
Windsurf
Seakayak
Bisiklet

   
 
Apart Türü:
Giriş Tarihi :
Soru ya da mesaj
Çıkış Tarihi :
Kişi sayısı :      
Click for English English - Odalarımız - Odalarımız - Hizmetlerimiz - Aktivite - Gezi - Marmaris - Konum - Linkler - Döviz Çevirici - Hava Durumu
  Bonjorno Apartment Hotel, Marmaris Türkiye